loading...
BRW в Киеве   БРВ в Киеве   Black red white в Киеве   Купить мебель БРВ BRW в Киеве   Помощь   О компании   Контакты   Доставка товара по Киеву и Украине  

loading....

Это интересно

11 мая 2025
Сучасне рослинництво стикається з численними викликами — зміна клімату, посухи, перепади температур, хвороби, забруднення ґрунтів та інші стресові фактори. У відповідь на ці загрози аграрії дедалі частіше використовують біостимулятори та антист...
10 мая 2025
У сучасному інтер'єрі ванної кімнати важливу роль відіграють не лише краса та комфорт, а й ефективність технічного обладнання. Електричні сушарки стали незамінним елементом, який не тільки забезпечує сухість рушників, але й допомагає знизити ...
08 мая 2025
Українські курорти продовжують завойовувати серця мандрівників, і серед них особливою популярністю користується Трускавець. Це місто-курорт, відоме своїми мінеральними водами, розвиненою інфраструктурою та природною красою. Відпочинок в Ук...
07 мая 2025
Сонце, бірюзове море, мальовничі бухти Егейського та Середземного узбережжя... Туреччина давно відома не лише як пляжний напрямок, а й як один із найкращих регіонів Європи для яхтового відпочинку. Особливо популярною стає оренда преміум яхт ...
07 мая 2025
Плануючи будівництво чи ремонт, важливо мати надійного партнера, який забезпечить якісними матеріалами. У Хмельницькому зручно придбати необхідні будівельні матеріали в спеціалізованому будівельному магазині АС Будмаркет. Магазин АС Будмаркет...
04 мая 2025
Качественные и стильные бюстгальтеры в интернет-магазине Kleo Бюстгальтер — это не просто элемент нижнего белья. Это вещь, от которой зависят комфорт, уверенность в себе и даже осанка женщины. Хороший бюстгальтер должен сочетать в себе удо...
28 апреля 2025
Що таке зворотний осмос і чому він популярний? Зворотний осмос — це технологія, яка дозволяє видаляти до 99% домішок із води, включаючи солі, важкі метали, бактерії та навіть мікропластик. Вода під тиском проходить через напівпроникну мембрану, як...
Все заметки

Як правильно вибрати поролон для дивана

12 июня 2024

Улюблений диван перестав бути зручним, в ньому з'явилися горбки та «провали»? Настав час замінити його набивку! Як вибрати поролон для дивана, щоб меблі дарували комфорт і розслаблення, правильно підтримували тіло під час відпочинку?

Види й типи поролону
Пінополіуретан, що використовується для набивання м'яких меблів, — це полімерний матеріал. Він на 90% складається з повітря, в процесі виробництва спінюється та застигає. Виходить знайома всім нам дрібнопориста структура.
 
Існує 4 основних види пінополіуретану. Акустичний матеріал використовується для поліпшення акустики приміщення (звукозаписної студії, кінотеатру). Він випускається у щільних аркушах. Білизняний тонкий поролон в рулонах використовується у швейній промисловості. Щільний будівельний поліуретан застосовується як утеплювач, ізолюючий матеріал. За допомогою меблевого ППУ виробляють м'які дивани, пуфи, крісла. Меблевий тип матеріалу нетоксичний, гігієнічний і безпечний для здоров'я. Він довго служить, пропускає повітря та вологу, легко ріжеться.
 
Пінополіуретан на виробництві маркують літерами латинської мови та цифрами. Літери описують тип ППУ, цифри говорять про його жорсткість та щільність — базові характеристики. Фахівці-меблярі виділяють найбільш популярні види поролону для дивана:

ST — матеріал найчастіше застосовуваної жорсткості (стандарт), найбільш комфортний для людини. Його можна знайти під оббивкою дачних меблів, в сидіннях і спинках диванів, розрахованих на навантаження 60-100 кг.
EL та HL — жорсткий поролон. Має відмінну несучу здатність, придатний для меблів, витримує навантаження понад 100 кг.
S — м'який поролон (і дуже м'який HS). Використовується в спинках меблів, витримує невелике навантаження.
HR — штучний латекс, дуже «витривалий» та еластичний матеріал. З його допомогою виробляють і реставрують дорогі м'які меблі. Матеріал подарує вам повний комфорт і повноцінний відпочинок.
LR — м'який в'язкий ППУ з ефектом пам'яті. Рівномірно розподіляє навантаження по всій поверхні спального місця або сидіння. Забезпечує анатомічно правильне положення тіла в будь-якій позі.
Матеріал може мати різні форми випуску. У листах проводиться ППУ прямокутної форми 5-1000 мм завтовшки. Рулонний (бобінний) вид досить тонкий, товщиною до 30 мм, може мати підкладку з синтетики або різного текстилю. Блоковий матеріал — великий куб, який зручно розрізати впоперек і вздовж. Меблевий різновид найчастіше випускається в листах.

Основні показники якості
Дізнатися якість набивальних матеріалів для ремонту диванів і крісел легко. З цим впорається навіть неспеціаліст. Не знаєте, як вибрати відповідний поролон для дивана? Дивіться на базові особливості матеріалу:

Щільність, або вміст ППУ в кілограмах на 1 кубометр. Найважливіший показник, що визначає також жорсткість, термін експлуатації, здатність до відновлення початкової форми. Щільність поролону високої якості починається з показника 25 кг на куб.м і більше. Більш щільний матеріал одночасно й більш надійний, він прослужить до 7 років без розривів і деформації.
Напруга стиснення, або жорсткість. Цей параметр (що виражається в кПа) повідомляє нам, яке зусилля потрібно докласти, щоб стиснути поролон на 40%. Впливає на рівень деформації та термін експлуатації виробів, в яких використовувалася марка поролону. Жорсткий ППУ довше служить і витримує більшу вагу.
Ці 2 показника є базовими та вказуються в назві марок ППУ. Але, щоб безпомилково вибрати «наповнення» для дивана, зверніть увагу ще на 5 характеристик.

Занадто еластичний (податливий) матеріал для меблів не підходить, довгий термін служби набивки забезпечує більш жорсткий, щільний поролон. При перевірці на міцність полотно розтягують на 150% від первинної довжини — придатний для виробництва зразок не рветься. Деформація (здатність швидко повертати вихідну форму) визначається стисканням пінополіуретану на 50%. Коефіцієнт опори відображає, наскільки рівномірно буде розподілене в ньому навантаження при натисканні. І остання характеристика, комфортність, визначається на дотик — якісний наповнювач приємний і м'який.

Який поролон потрібен для дивана
Перше, що важливо знати для вибору матеріалу, — рівень жорсткості. Це визначає, для якої частини меблів він застосовуватиметься. М'який повітряний ППУ витримує меншу вагу, тому застосовується в набиванні підголівників, підлокітників і спинки. Для сидіння потрібен більш жорсткий поролон, який довго служить і добре тримає форму.
 
Який товщини поролон потрібен для дивана, визначається використанням м'яких меблів. Якщо ви будете проводити на дивані багато часу і/або спати, потрібна набивка товщиною від 4 см. Показник оптимальної щільності досягає 30 кг на 1 куб.м. Крім того, для сну потрібен пружний наповнювач підвищеної комфортності.

Оптимальні марки (види) поролону для дивана — комфортний стандарт ST, більш жорсткий EL для меблів, що витримує високі навантаження, найбільш твердий HL, дуже м'який HS для спинки підлокітників, і максимально комфортний VIP-матеріал HR.
 
Стандарти щільності ППУ:

25 (80 кг навантаження в дивані, 100 кг в матраці);
28 (90 кг навантаження в дивані, 120 кг в матраці);
30 (100 кг навантаження в дивані, 120 кг в матраці);
35 (110 кг навантаження в дивані, 150 кг в матраці);
40 (120 кг навантаження в дивані, 180 кг в матраці);
55 (130 кг навантаження в дивані, 150 кг в матраці).

Вибирайте щільність ППУ для заміни наповнювача, керуючись планованим навантаженням.

Як замінити поролон в м'яких меблях
Поміняти відслужив свій термін наповнювач можна своїми руками — це дешево та просто, не вимагає особливих зусиль і спеціальних навичок. Головне питання, яке потрібно вирішити перед початком ремонту, — чи будете ви міняти набивку повністю або тільки частково. Найчастіше заміни вимагає наповнювач в сидінні.
 
Якщо ви купили матеріал товстим блоком, його доведеться нарізати. Як розрізати поролон в домашніх умовах? Покладіть під нього підкладку (товстий картон на фанеру), щоб не пошкодити підлогу. Візьміть лінійку та маркер, зробіть розмітку викрійок з припуском 7-8 см для внутрішньої поверхні. Можете витягти колишній наповнювач і зробити нову викрійку за ним.
 
Потім візьміть ніж для різання лінолеуму, зробіть надріз по поверхні одного боку. За початкової лінії ріжте глибше, розсовуючи краї. Тримаючи ніж під нахилом до себе, ведіть по лінії розрізу. Після цього ножицями виріжте аналогічні викрійки з щільної тканини.
 
Крім лінійки, поролону та ножа, вам знадобляться:

хрестоподібна та плоска викрутки;
меблевий степлер ручного типу;
плоскогубці або кусачки;
пульверизатор або пензель;
гайковий ключ 10х13;
робочі рукавички;
молоток і цвяхи.

Перед розбиранням дивана сфотографуйте деталі та їхнє розташування. Зніміть диван та за необхідності спинку, потім — механізм трансформації.
 
Акуратно зніміть оббивку м'яких меблів, піддіваючи утримувальні скоби плоскою викруткою. Зніміть верхні шари, якщо вони є, видаліть наповнювач. Потім почистіть і закріпіть каркас дивана, оцініть пошкодження ППУ. При заміні «начинки» потрібно вийти на колишню висоту сидіння та спинки, вимірюючи нову набивку по старій. За необхідності заберіться нижче, щоб полагодити зламані або просілі пружини.

Можна приступати до заміни набивки! Розкроєний наповнювач покладіть на дерев'яну основу кожної деталі, міцно притисніть і закріпіть скобами. Можете додати об'єму на підлокітниках і спинці, але пам'ятайте: збільшений об'єм потребують більшої кількості оббивної тканини.
 
Покладіть на сидіння 2 шари набивки для зручності та довговічності. Закріпіть його скобами до каркасу, обтягніть щільним матеріалом на зразок парусини — так ППУ довше збереже форму й буде додатково захищений. Тим часом оббивку можна випрати в пральній машинці або здати у хімчистку.
 
Коли заміна поролону в дивані закінчена, потрібно знову надіти оббивку. Закріплюючи тканину до основи, міцно вдавлюють в м'який матеріал, щоб вона сиділа щільно. Закрийте диван і спробуйте посидіти на ньому. Вийшло? Ви можете з повним правом пишатися собою!
 
Заміна меблевої набивки власноруч потребує лише тільки часу та посидючості. Це нескладне заняття, яке з часом може навіть перерости в оригінальне хобі чи заробіток.

Інф. pufetto.com.ua



Лидеры продаж

Новости мира мебели

16 мая 2025

Не завжди в будинку або квартирі може стояти комод або наприклад туалетний столик. А в когось наприклад немає письмового столу. Але складно знайти житло, де не було б табурета. Без нього просто неможливо уявити собі сучасний будино...

15 мая 2025

В меблевій тематиці, прийнято вважати що корпусні меблі пішли від звичайних скринь. У моду корпусні меблі в країнах колишнього СНД почали входити після 2000х років. Багато дизайнерів інтер'єрів з цим не згодні, але при цьому якщо г...

13 мая 2025

На сьогоднішній день в Україні, ринок нерухомості стрімким темпом розвивається і йде вгору. У нинішніх новобудовах, навіть сама компактна однокімнатна квартира може мати близько 50 квадратних метрів, що говорить про те, що квартири...

12 мая 2025

Сьогодні нові будинки будують так, щоб навіть однокімнатні квартири були великі. Середня квадратура однокімнатної квартири по Україні, вважається близько 50 м2. Однак в старих будинках, як правило в Українських "хрущовках"...

10 мая 2025

Інтер'єр в офісі, це одна з найважливіших складових успіху серед клієнтів. У нас в народі прийнято вважати, що зустрічають по одягу. Так само і в офісних приміщеннях. Чим кращий і продуманіший у вас інтер'єр, тим солідніше у вашого...

Все новости

1 2 3 4 5

  
web-партнёры
Интернет-магазин мебели Black Red White BRW БРВ 8 (044) 223 05 52 , e-mail: info@brw.com.ua RESET STYLIUS DOORS LARGO Ларго TOM ELIPPE WIKTOR Виктор TIP-TOP BORYS БОРИС SYRIUSZ SPIDO BRW БРВ SEVILLA INDI INDIANA Индиана CAPSLOCK DREAM MALGOSKA ORINOKO FANTAZJA ONTARIO KENT Кент Фантазия