loading...
BRW в Киеве   БРВ в Киеве   Black red white в Киеве   Купить мебель БРВ BRW в Киеве   Помощь   О компании   Контакты   Доставка товара по Киеву и Украине  

loading....

Это интересно

15 июля 2024
У сучасному інтер'єрному дизайні з'являється все більше нових матеріалів і технологій, серед яких особливе місце займають "рідкі шпалери". Цей інноваційний матеріал відрізняється від традиційних шпалер тим, що він наноситься на стіну в рідком...
13 июля 2024
Любите читати, малювати або в'язати під час відпочинку? Часто розслаблюєтеся за чашкою кави з друзями або ріднею? Хочете мати свіжу пресу під рукою в потрібний момент? Для всього цього придумані зручні журнальні столи. Як підібрати найкращий варіант ...
09 июля 2024
Публічні закупівлі відіграють важливу роль у світі бізнесу. Вони дають можливість багатьом компаніям брати участь в аукціонах, щоб конкурувати з іншими за перспективні проекти, проте результат угоди не завжди є справедливим та доцільним. Система публ...
29 июня 2024
Пелетні пальники є сучасними пристроями для спалювання біомаси у вигляді пелет, які забезпечують високу ефективність та екологічність опалення. Цей вид опалювальних приладів стає все більш популярним серед приватних домовласників, так і в промислових...
29 июня 2024
IT-послуги відіграють ключову роль у сучасній економіці, забезпечуючи підтримку та розвиток бізнесу у різних сферах. В Україні, зокрема у таких великих містах, як Харків та Київ, IT-індустрія активно розвивається, пропонуючи широкий спектр послуг, зо...
20 июня 2024
Кішка може використовувати диван як дряпку, а собака – прийняти меблі за велику іграшку та із задоволенням їх жувати. Усі улюбленці, що линяють, залишатимуть на оббивці шерсть. Не варто забувати про «пахучі мітки» і «подаруноч...
18 июня 2024
В настоящее время онлайн-знакомства стали неотъемлемой частью социального взаимодействия. Многие люди задаются вопросом, стоит ли заводить знакомства в онлайн режиме, особенно с учетом специфики отношений и ожиданий. Есть преимущества и недоста...
Все заметки

Реставрація дивана: лайфхаки

14 июня 2024

Як привести до ладу старий диван за допомогою чохлів і перетяжки

Набридло дивитися на старий обшарпаний диван? Час оновити його - зробити красивим, елегантним і сучасним. Як змінити дизайн старого дивана? Поміняти зовнішній вигляд м'яких меблів можна двома способами - за допомогою чохла і перетяжки. Каркас і «нутрощі» у багатьох випадках теж можна відновити.

Як оновити механізм трансформації?
Перша неприємність, яку піднесе розкладний диван, напевно буде пов'язана з трансформаційним механізмом. Він може зламатися через перевищення навантаження або неправильне використання.

Несправності механізмів можуть вирішуватися:

заміною дрібних деталей (роликів, пружин, заклепок);
повною заміною механізму;
підтягуванням кріплень.

Лайфхак: у багатьох випадках проблему з «тугою» розкладкою вирішує просте мастило.

Повна заміна потрібна, якщо конструкція погнулися, тріснула, переламалася. Новий механізм повинен бути того ж типу, що й попередній. Як реставрувати диван зі зламаним механізмом? Потрібно розібрати меблі, демонтувати металеву конструкцію і виміряти її, щоб підібрати аналогічну.

Лайфхак: вибирайте більш міцну версію механізму - їх випускають в декількох варіантах.

До кожного типу механізму додається інструкція з встановлення. Для його знімання або установки зазвичай досить перевернути диван. Розбирати його на частини не потрібно.

Реставрація дерев'яних частин може включати:

підтягування кріпильних болтів;
установку на основу додаткових перемичок;
заповнення зазорів в розсохлий деревині клеєм;
скріплення тріщин в основі металевими пластинками;
змазування металевих деталей маслом, дерев'яних - парафіном.
Як розбирати меблі для ремонту і збирати їх знову - залежить від моделі дивана. У загальному випадку спочатку знімають подушки, потім від'єднують підлокітники і спинку.

Лайфхак: докладні інструкції з відео для будь-якої моделі можна знайти на YouTube.

На несправність каркаса можуть вказувати скрипи і загальна розхитаність. Якщо скрипи не зникли після реставрації, проблема не в корпусі, а в «начинці» меблів.

М'які сидіння дивана зроблені з пружинних блоків і поролону. Спинки і підлокітники обходяться без пружин - в них додають тільки ППУ. Блоки можуть осісти, з них може вилізти одна або кілька пружин. Поролон з часом може розкришитися і втратити пружність.

Як відреставрувати диван в домашніх умовах, якщо потрібно замінити наповнювач? Треба зняти подушки і інші елементи, які жорстко не закріплені на каркасі, після цього - акуратно від'єднати боковини. Потім демонтується механізм трансформації, послідовно від'єднуються: сидяче місце, спинка, фанерний піддон (при наявності).

Лайфхак: при розбиранні меблів на кожен елемент робіть наклейку з порядковим номером і коротким описом. Так вийде не переплутати симетричні частини. Кріпильні елементи кожної частини складайте в аналогічно марковані пакетики.

Після цього м'які частини обстежуються на предмет пошкоджень. Для цього потрібно:

від'єднати кріпильні скоби оббивки;
акуратно зняти тканину, намагаючись не зачепити пружини, що вилізли;
протерти вологою ганчіркою, потім витягнути матрац.

Вид ремонту залежить від типу проблеми і встановленого пружинного блоку. В дивані можуть бути залежні пружини Bonnel або незалежні Pocket. Якщо вилізла одна-дві пружини, обидва типи блоків можна відремонтувати. Пошкоджені елементи виймаються, на їх місце вставляються нові. Пружини Боннель потрібно від'єднати від поперечних сполучних пружин в чотирьох місцях. Елементи «Покет» досить вийняти з індивідуальних тканинних кишеньок.

Ремонт Bonnel серйозно ускладнюється, якщо несправних пружин більше двох-трьох. На від'єднання і під'єднання кожної пружинки витрачається час і зусилля. До того ж на сусідні елементи блоку чиниться приблизно однаковий тиск. Велика ймовірність того, що сусідні пружини теж скоро вийдуть з ладу. Тому наповнювач Боннель краще замінити повністю, якщо він встиг прослужити 5-8 років.

Відновлення Pocket набагато простіше. Потрібно відновити чохол пружинки і «посадити» туди новий елемент. Після цього тканинна кишенька зашивається, і сидіння можна збирати назад. «Покет» не розподіляють навантаження між собою. Якщо зламається кілька пружин, інші напевно будуть справними.

Замаскувати дірки, заплатки, шви вийде не завжди. Чохол доведеться періодично міняти. Наприклад, під час прийому гостей на нього проллється вино. Знімати «захисний шар» доведеться швидко, щоб не постраждав наповнювач і одяг гостей. Доведеться відкрити «істинний вид» меблів, що може бути неприємно для господарів будинку. Також під чохлами можуть відчуватися поза нерівності «відновленого» матеріалу. Декорування за допомогою латок може не підходити до дизайну приміщення.

Як привести до ладу старий диван за допомогою перетяжки? потрібно:

розібрати меблі на складові;
видалити старий оббивний матеріал;
розкроїти нову оббивку;
обтягнути частини дивана;
зібрати меблі.

Лайфхак: щоб швидко зробити правильну викрійку, накладіть стару оббивку на нову тканину і обведіть. Увага! Не забувайте додавати припуски на шви. Їх можна намітити крейдою по мітках на старій тканині.

Вибираючи новий оббивний матеріал, потрібно враховувати розмір малюнка. Великі деталі доведеться підганяти один до одного. Дрібний малюнок менш вимогливий до розкрою. Саме його рекомендують використовувати професійні меблевики. Тип тканини залежить від наповнювача. ППУ «вимагає» середнього натягу нитки. Для пуху і вати потрібна тканина, що добре тягнеться. Обтягувати пружинні блоки можна щільними матеріалами. Найпопулярніші рішення - гобелен, велюр, жаккард.

Лайфхак: якщо вдома є тварини, найкращим матеріалом буде міцний і легкий в чищенні флок.

Як натягувати розкроєну оббивку:

«прихопіть» тканину з одного краю 3-4 скобами за допомогою будівельного степлера;
те ж саме зробіть на протилежному краї обтягуючих елемента;
повторіть операцію для двох бічних сторін;
пройдіться скобами по всьому периметру;
загорніть кути оббивки всередину, зафіксуйте їх степлером або зашийте вручну.

Перед фіксацією скобою тканину потрібно підвернути, якщо у неї немає обробленої кромки. Скоби потрібно ставити паралельно або перпендикулярно краю, на відстані 3-4 см від нього. Важливо забезпечити рівномірний натяг тканини по всьому периметру, щоб виріб виглядав «як новий».

Відновити м'які меблі вдома можна майже за будь-якої поломки. Головне - дотримуватися інструкції і заздалегідь попрактикуватися. В якості «пробної кулі» можна перетягнути табурет або банкетку. Перший досвід допоможе врахувати всі особливості матеріалу і не допустити помилок при роботі з великим об'єктом.

Інф. pufetto.com.uaЛидеры продаж

Новости мира мебели

19 июля 2024

М'які меблі у вітальні - «центр всесвіту». На них ми відпочиваємо, спілкуємося, займаємося улюбленими справами, часто навіть спимо. Вибираючи, який диван купити в зал, зверніть увагу на трендові практичні різновиди в ка...

17 июля 2024

Що поставити в спальню і не пошкодувати про це? Хтось відмовляється від звичних ліжок на користь диванів. Чи варто наслідувати цей приклад, чи краще обійтися класичним варіантом? Дізнайтеся, в чому плюси і мінуси диванів і ліжок.

16 июля 2024

М'який диван з оксамитовою на дотик оббивкою став виглядати гірше? Час помити його і видалити плями. Дізнайтеся, як почистити диван з флоку в домашніх умовах, не пошкодивши його. Делікатна тканина проста в догляді. Але у неї є кіль...

15 июля 2024

Безрамные системы – это современное и инновационное решение в архитектуре и дизайне интерьера, которое позволяет создавать стильные, функциональные и эстетически привлекательные пространства. Они используются для остекления балконов, лоджий, терра...

11 июля 2024

Ортопедичні матраци нескладні у догляді. Вони фактично вимагають тільки провітрювання і видалення пилу. Більш складні процедури доведеться проводити тільки в особливих випадках забруднення, пошкодження оббивки або наповнювача. Як ч...

Все новости

1 2 3 4 5

  
web-партнёры
Интернет-магазин мебели Black Red White BRW БРВ 8 (044) 223 05 52 , e-mail: info@brw.com.ua RESET STYLIUS DOORS LARGO Ларго TOM ELIPPE WIKTOR Виктор TIP-TOP BORYS БОРИС SYRIUSZ SPIDO BRW БРВ SEVILLA INDI INDIANA Индиана CAPSLOCK DREAM MALGOSKA ORINOKO FANTAZJA ONTARIO KENT Кент Фантазия